بادیگارد شدن سام درخشانی

بادیگارد شدن سام درخشانی

در بادیگارد شدن سام درخشانی به بادیگارد شدن سام درخشان اشاره دارد پرداخته ایم سام درخشان به عنوان بادیگارد یکی از مسئولین سیاسی کشور بوده و در …

بادیگارد شدن سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سریال «بی نمک» به کارگردانی علیرضا بذرافشان شد که قرار است برای شبکه سه سیما به تولید برسد.

سریال «بی نمک» یک کمدی اجتماعی سیاسی به کارگردانی علیرضا بدرافشان و تهیه کنندگی محسن چگینی است که در ۳۰ قسمت به تولید خواهد رسید.

قصه این سریال درباره یک معاون وزیر است و سام درخشانی نقش بادیگارد این شخصیت سیاسی را بازی می کند.

بادیگارد شدن سام درخشانی

بادیگارد شدن سام درخشانی

پیش پرداخت اولیه سریال «بی نمک» انجام شده است و بازیگران اصلی کار مشخص شده اند. این سریال اواخر آذرماه کلید خواهد خورد و برای شبکه سه سیما تولید می شود.

محسن چگینی تهیه کننده سریال «بی نمک» تاکنون آثار بسیاری در حوزه کمدی داشته است که از جمله آنها می توان به «مسافران»، «دزد و پلیس»، «چهارخونه»، «ساختمان پزشکان»، «شب‌های برره» و «شمعدونی» اشاره کرد.

درخشانی در سریال آرام میگیریم ایفاگر نقش مسعود، یکی از فرزندان خانواده است که بیش از دیگران در ایجاد ناامنی و منحرف شدن اعضای خانواده نقش دارد. فرهاد قائمیان هم نقش داماد خانواده را بازی می‌کند.

 نقش منفی سام درخشانی در «آرام می‌گیریم»

هوشنگ توکلی، رضا شفیعی‌جم، امیررضا دلاوری، تینا آخوندتبار، علی صادقی و پرویز فلاحی‌پور دیگر بازیگران این سریال هستند که تاکنون مقابل دوربین رفته‌اند و بازی ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، محمد کاسبی و امیر غفارمنش نیز بزودی آغاز می‌شود.

این سریال داستانی اجتماعی را روایت می‌کند و طی آن به زندگی خانواده‌ای می‌پردازد که فرزندانش به‌دلیل زیاده‌خواهی، آرامش واقعی خود را فدای آسایش کاذب کرده و زندگی خود را به سوی پرتگاهی فریبنده پیش می‌برند، اما با ورود شخصیتی تاثیرگذار، ماجرا شکل دیگری به خود‌می‌گیرد.

لعیا زنگنه در آرام می‌گیریم نقش همسر فرهاد قائمیان را بازی می‌کند و هوشنگ توکلی هم ایفاگر نقش پدر خانواده را به عهده دارد که به گفته خودش پدری مقتدر است.

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید
کانال عکس پروفایل