خانه » رمان های عاشقانه » دانلود رمان احساس شیرین

دانلود رمان احساس شیرین

در دانلود رمان احساس شیرین رمان عاشقانه جدیدی برای شما قرار داده ایم که در مورد یه پسر به نام آریا بهداد هست که با دختری به نام شیوا رهام همکلاسه و توی درس با هم رقابت دارن.آریا از طریق خانواده اش با دختری به اسم تسنیم آشنا میشه که بعدا متوجه میشه دختر عموی شیواست و رابطه اش با تسنیم کمی صمیمی میشه تا اینکه پدر و مادر آریا که این صمیمیت رو میبینن از تسنیم برای آریا خواستگاری می کنن. اما آیا این واقعا خواسته ی آریا هم هست یا نه…

دانلود رمان احساس شیرین

نام رمان : احساس شیرین
نویسنده:banoo pardis
ژانر: عاشقانه-کمدی
ویراستاران:نازآفرین،narcissus، Sogol_tisratil

خلاصه رمان:
داستان نصفش تو لندن و نصفش تو ایران اتفاق میفته.درباره یه پسر به نام آریا بهداد هست که با دختری به نام شیوا رهام همکلاسه و توی درس با هم رقابت دارن.آریا از طریق خانواده اش با دختری به اسم تسنیم آشنا میشه که بعدا متوجه میشه دختر عموی شیواست و رابطه اش با تسنیم کمی صمیمی میشه تا اینکه پدر و مادر آریا که این صمیمیت رو میبینن از تسنیم برای آریا خواستگاری می کنن. اما آیا این واقعا خواسته ی آریا هم هست یا نه؟

قسمت های ابتدایی رمان را با هم می خونیم:

دانلود رمان احساس شیرین

دانلود رمان احساس شیرین

-آه،بازم تصادف!لعنتی.اگه دیر برسیم…

فرنوش-هنوز ده دقیقه مونده.الان زنگ میزنم به شیوا بره تو راهرو استاد رو علاف کنه.

با شنیدن اسم شیوا یاد دیروز افتادم و عصبانی تر شدم.سریع گوشیشو از دستش کشیدمو گفتم:

-نه.لازم نکرده.دختره ی زبون دراز خودخواه.

فرنوش خندید و با خندیدنش باز بیشتر حرصم دراومد.

-چیه؟چرا می خندی؟من اصلا نمی دونم تو چطور می تونی با این دختره دوست باشی و تحملش کنی.

فرنوش-مگه چشه؟

دانلود رمان احساس شیرین

-چشه؟نخیر.سرتاپا گوشه.انقدر هم تیزه که …

با باز شدن یه راه حرفمو فراموش کردم و سریع حرکت کردم.ساعت رو نگاه کردم. امکان نداشت به موقع برسیم.واسه فرنوش که ایرادی نداشت.استاد به من گیر می داد.دفعه اولم نبود دیر می کردم.دفعه قبل پنچر کردم.دفعه قبلشم وقتی واسه سی ثانیه ماشینو پارک کردم تا یه خودکار بخرم جرثقیل از نا کجا آباد پیداش شد و ماشینو برد.این بار اگه دیر می رسیدم حتما باید می رفتم حذف می کردم.استاد پارکینسون خیلی حساسه و اگه کسی حتی یه بار بعد از خودش بیاد باید بره واسه حذف.ولی چون منو از ترم قبل می شناخت و بهترین دانشجوش بودم دوبار نادیده گرفت و تذکر داد دفعه بعدی وجود نخواهد داشت.کاش گوشی رو از فرنوش نمی گرفتم.این جوری شاید این دختره ی آدامس بازم واسه سوالای بی خودیش می چسبید به استاد و چند دقیقه ای وقت تلف می کرد.

دانلود رمان احساس شیرین

باوجود شرایط خطیرم بازم غرورم اجازه نمی داد به فرنوش بگم بهش بزنگه.دیروز که یه کنفرانس داشتم،وقت نکرده بودم برای قسمت آخر کنفرانس کامل مطالعه کنم و اطلاعاتمو کامل کنم. قبل از کنفرانس از بچه ها خواستم از پاراگراف آخر سوالی ازم نکنن.اما این دختره دقیقا از همون قسمت ازم سوال کرد و یه پوئن منفی گرفتم.اون باعثش بود.باید تلافی می کردم.این اولین ترمی بود که اومده بود دانشگاه ما.از فرنوش شنیده بودم بخاطر کار مجبور شدن بیان لندن.رقیب سرسختی واسم بود و از هیچ کاری واسه پایین کشیدن من دریغ نمی کرد.چیزی توی دستم لرزید و باعث شد از فکر بیرون بیام.گوشی فرنوش بود.قبل از این که از دستم بقاپه اسم شیوا رو روش دیدم.

دانلود رمان احساس شیرین

فرنوش-بده من تا کرم نریختی قطعش کنی.

توی دلم خوشحال شدم اما در ظاهر اخم کردم.خوشبختانه فرنوش داشت به شیوا التماس می کرد پنج دقیقه وقت بخره از استاد.خدا رو شکر راه باز شد و سریع رفتم سمت دانشگاه.توی پارکینگ ماشینو پارک کردم و با فرنوش شروع به دویدن کردیم.با چنان سرعتی می دویدم که یه بار نزدیک بود بخورم زمین.فرنوش کمی عقب مونده بود اما اشکالی نداشت.من نباید دیر می رسیدم.وارد سالن شدم.

دانلود رمان احساس شیرین

از دور استاد رو دیدم که در سه قدمی در کلاس بود و داشت با حرارت چیزی رو برای دوشیزه رهام یا همون شیوا توضیح می داد.شیوا با شنیدن صدای پا برگشت.منو که دید اخم ظریفی کرد.ترسیدم کارو خراب کنه.اگه من حذف می شدم،اون بی رقیب می موند.سرعتمو زیاد تر کردم.درست لحظه ای که استاد رفت داخل کلاس و داشتم نا امید می شدم شیوا نگاهی به من کرد و پوزخندی زد،اما بجای این که بره داخل یه قدم اومد عقب و استاد رو صدا زد.

دانلود رمان احساس شیرین

وای خدایا ،نه.خودت نگهم دار!انقدر تند می دویدم که وقتی سعی کردم ایست کنم روی سنگ ها سر خوردم و با شیوا برخورد کردم.استاد برگشت و برخورد فجیع منو با شیوا که فعلا دانشجوی عزیز و مقرراتیش بود دید.شیوا نزدیک بود بیفته که استاد دستشو گرفت و نگهش داشت.

شیوا-ممنون استاد.

دانلود رمان احساس شیرین

دانلود رمان احساس شیرین

راهنما

برای دریافت رمان کافی است بر روی دکمه بالا کلیک نمایید تا رمان به آسانی دانلود شود.

دانلود رمان عاشقانه احساس شیرین,رمان عاشقانه احساس شیرین, رمان احساس شیرین رمان خانه, رمان عاشقانه بدون سانسور احساس شیرین, رمان عاشقانه صحنه دار احساس شیرین, رمان عاشقانه ایرانی احساس شیرین, رمان عاشقانه کوتاه احساس شیرین, رمان عاشقانه ۹۸ia احساس شیرین, رمان عاشقانه خارجی احساس شیرین, رمان عاشقانه پلیسی احساس شیرین, رمان عاشقانه دانلود احساس شیرین, احساس شیرین,رمان عاشقانه, رمان, رمان خانه, رمان عاشقانه, رمان, رمان خانه, رمان عاشقانه بدون سانسور, رمان عاشقانه صحنه دار, رمان عاشقانه ایرانی, رمان عاشقانه کوتاه, رمان عاشقانه ۹۸ia, رمان عاشقانه خارجی, رمان عاشقانه پلیسی, رمان عاشقانه دانلود, رمان احساس شیرین,دانلود رمان احساس شیرین برای موبایل,عکس شخصیت های رمان احساس شیرین,دانلود رمان احساس شیرین apk,دانلود رمان احساس شیرین لاو98,رمان احساس شیرین قسمت اول,دانلود رمان احساس شیرین نسخه apk,دانلود رمان احساس شیرین apk,رمان احساس شیرین قسمت اخر, رمان,رمان نودهشتیا,رمان های زیبا و خواندنی,رمان معشوقه ۱۶ ساله,رمان اشتباه شیرین,رمان مستانه عشق,سایت باغ رمان,رمان شام مهتاب,دانلود رمان جدید نودهشتیا, رمان های banoo pardis

 

 

 

دانلود رمان ماه مه آلود هر سه جلد کامل
رمان ماه مه آلود
 
رمان ماه مه آلود به قلم پرستو . س با بیش از یک میلیون دانلود و نصب یکی از پر مخاطب ترین رمان های فارسی زبانان بوده است که هر سه جلد این رمان در این سایت قابل دانلود و مطالعه می باشد. جلد اول به صورت رایگان دانلود کنید در صورت تمایل دو جلد دیگر را نیز مطالعه فرمایید.توضیحات بیشتر

94 − = 84

تمام حقوق مادی معنوی مطالب و طرح قالب برای سایت عاشقانه لاو 98 و تنها با ذکر منبع مجاز می باشد این سایت محفوظ است.