سفید برفی در راه سینما

سفید برفی در راه سینما

سفید برفی در راه سینما به بررسی حضور مجدد فیلم موزیکال و جدید سفید برفی در سینما پرداخته است و اینکه این فیلم توسط ….

سفید برفی در راه سینما

سفید برفی در راه سینما

سفید برفی در راه سینما

کمپانی دیزنی در حال حاضر مشغول مذاکره با ارن کرسیدا ویلسون فیلمنامه‌نویس فیلم دختری در قطار است تا نگارش فیلمنامه فیلم موزیکال و جدید سفید برفی را به او بسپارد و ترانه‌نویس فیلم «لالالند» نیز برای نوشتن شعرهای جدید این فیلم استخدام شده است.

«مارک پلات» نیز تهیه‌کنندگی فیلم موزیکال «سفید برفی» را بر عهده دارد که امسال با فیلم موفق «لالالند» در فصل جوایز سینمایی حضور دارد.

سفید برفی در راه سینما

انیمیشن اصلی «سفید برفی و هفت کوتوله» به عنوان اولین انیمیشن بلند کمپانی دیزنی در سال ۱۹۳۷ رونمایی شد و به موفقیت گسترده تجاری و هنری دست یافت و بارها و بارها نیز دوباره اکران شد تا نسخه نمایش خانگی آن عرضه شود.

کتابخانه کنگره ایالات متحده آمریکا در سال ۱۹۸۹ این انیمیشن را از لحاظ تاریخی، فرهنگی و هنری دارای اهمیت خواند و آن را برای حفظ در آرشیو ملی فیلم آمریکا انتخاب کرد.

سفید برفی در راه سینما

کمپانی دیزنی که چند سالی است ساخت فیلم‌های جدید بر اساس انیمیشن‌های کلاسیک را در برنامه خود قرار داده است، هم‌اکنون مشغول مذاکره با «گای ریچی» برای کارگردانی فیلم «علاء‌الدین» بر اساس انیمیشن معروف سال ۱۹۹۲ نیز اسنت.

فیلم «دیو و دلبر» نیز از این مجموعه در ماه مارس ۲۰۱۷ اکران می‌شود و پس از «مری پاپینز» در سال ۲۰۱۸ میهمان پرده نقری‌ای خواهد بود. کمپانی دیزنی هم‌اکنون در حال ساخت فیلم «مولان» بر اساس انیمیشن محصول ۱۹۹۸ است و اخیرا نیز برای ساخت فیلم اقتباسی از «شیر شاه»، «پری دریایی کوچک» و «الیور توئیست» را در دستور کار قرار داده است.

فیلم‌های «سیندرلا» و «کتاب جنگل» از این مجموعه اکران شده‌اند که هر دو به فروش خوبی در گیشه سینمای جهان دست یافتند.

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید
کانال عکس پروفایل