خانه » عکس بازیگران » شایعه پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم

شایعه پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم

در پست شایعه پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم به بررسی خبر پیوستن این بازیگر محبوب کشور مان پرداخته ایم تا به سئوالات شما در این خصوص پاسخ دهیم و …

شایعه پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم

حنانه شهشهانی عکس بی حجاب, حنانه شهشهانی, حنانه شهشهانی مدل اندام در خارجی, حنانه شهشهانی بدون سانسور, حنانه شهشهانی عکسهای لو رفته, حنانه شهشهانی نیمه برهنه, حنانه شهشهانی بیوگرافی, حنانه شهشهانی عکس, 

تکذیب خبر پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم + عکس جدید

شایعه پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم

چند روزی است که خبری با مضمون پیوستن حنانه شهشانی بازیگر سینما و تلویزیون به شبکه جم در شبکه اجتماعی تلگرام در حال دست به دست شدن هست خبری که سال ها پیش با انتشار عکس های بی حجاب این بازیگر نیز رواج پیدا کرده بود ولی توسط مادرش ویدا شهشهانی تکذیب شد اما این روز ها حنانه که در آمریکا مشغول به تحصیل است عکس های بی حجابی را از خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده است که شائبه حضورش در شبکه جم تی وی روز به روز قوی تر شود .

شایعه پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم

خبر تلگرام در مورد پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم

*

*

*

تکذیب خبر پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم

خبرگزاری فارس با انتشار گزارشی به نقل از حنانه شهشهانی به تکذیب خبر پیوستن بازیگر سریال کلاه پهلوی به شبکه جم پرداخت که در ادامه آن را می خوانید :

شهشهانی بازیگر سینما و تلویزیون بعد از شایعه حضورش در شبکه جم یادداشتی نوشت که متن کامل آن به شرح ذیل است:
سلام خدمت همه هموطنان عزیزم
حدود پنج سال است‌ که برای ادامه تحصیل در رشته بازیگری در یکی از دانشگاه های خارج از کشور دور از کشور عزیزم مشغول تحصیل هستم و در تمام این‌پنج سال به دلیل عرق به کشورم و علاقه به فعالیت در سینما و تلویزیون ایران‌ پیشنهادات مختلف کاری را نپذیرفتم‌ تا بتوانم بعد از پایان تحصیل دوباره در ایران جلوی دوربین بروم و فعالیت داشته باشم.
چند روز پیش بود که از طریق شبکه های اجتماعی با این خبر مواجه شدم، خبری کاملا دروغ و خالی از صداقت. خبری که باعث شد عده زیادی به صفحه ایسنتا گرام‌ من بیایند و بی خبر از همه چی به من توهین کنند!
اگرچه برخی افراد منصوب به این شبکه چند بار با پیشنهادات مالی خوب از من دعوت به همکاری کردند اما بنا به دلایل شخصی با پاسخ منفی من مواجه شدند.

عکس های دیده نشده حنانه شهشانی 

اینستاگرام حنانه شهشهانی

حنانه شهشانی

معادله راحل کنید *

طراحی ها
تمام حقوق مادی معنوی مطالب و طرح قالب برای سایت عاشقانه لاو98 LOVE98.IR و تنها با ذکر منبع مجاز می باشد این سایت محفوظ است