عکس نوشته های جدید خدا با من است

عکس نوشته های جدید خدا با من است

عکس نوشته های جدید خدا با من است مجموعه از عکس نوشته های زیبا با متن های دلنشین پیشنهاد میشه این پست را از دست ندهید.

عکس نوشته های جدید خدا با من است

عکس نوشته های در مورد خداوند

عکس نوشته های جدید خدا با من است

عکس نوشته های جدید خدا با من است

چند شب پیش عنکبوتی را که گوشه ی اتاق خوابم تار تنیده بود دیدم. خیلی آرام حرکت می کرد گویی مدت ها بود که آنجا گیر کرده بود و نمی توانست برای خودش غذایی پیدا کند . با لحنی آرام و مهربان به او گفتم :
“نگران نباش کوچولو الان از اینجا نجاتت می دهم.”

یک دستمال کاغذی در دست گرفتم و سعی کردم به آرامی عنکبوت را بلند کنم و در باغچه ی خانه مان بگذارمش . اما مطمئنم که آن عنکبوت بیچاره خیال کرد من می خواهم به او حمله کنم چون فرار کرد و لابه لای تارهایش پنهان شد. به او گفتم :”قول می دهم به تو ؟آسیبی نزنم” .
سپس سعی کردم او را بلند کنم . عنکبوت دوباره از دستم فرار کرد و با سرعت تمام مثل یک توپ جمع شد و سعی کرد لابه لای تارهایش پنهان شود . ناگهان متوجه شدم که عنکبوت هیچ حرکتی نمی کند . از نزدیک به او نگاه کردم و دیدم آنقدر از خودش مقاومت نشان داد که خودش را کشته است. بسیارغمگین شدم . عنکبوت را بیرون بردم و داخل باغچه کنار یک بوته گل سرخ گذاشتم .
به نرمی زیر لب زمزمه کردم :” من نمی خواستم به تو صدمه ای بزنم می خواستم نجاتت بدهم متاسفم که این را نفهمیدی.”

درست در همان لحظه فکری به ذهنم خطور کرد . از خودم پرسیدم آیا این همان احساسی نیست که خداوند نسبت به من و تمامی بندگانش دارد؟! از اینکه شاهد دست و پا زدن و درد ها و رنج های ماست آزرده می شود و می خواهد مداخله کند و به ما کمک کند و ما را از خطر دور کند اما مقاومت می کنیم و دست و پا می زنیم و داد و فریاد سر می دهیم که :
که چرا اینقدر ما را مجبور می کنی که تغییر کنیم؟
شاید هر کدام از ما مثل همان عنکبوت کوچک هستیم که تلاش دیگران را برای نجات خودمان تلقی می کنیم و متوجه نیستیم که اگر تسلیم خدا شده بودیم و اینقدر دست و پا نمی زدیم تا چند لحظه ی دیگر خود را در باغچه ای زیبا می دیدیم.

“باربارا دی آنجلس”

پ.ن: به خدا با تموم قلبتون اعتماد کنید. با تموم قلبتون بدون حتی یه ذره شک. مطمئن باشید رهاتون نمی کنه. ما یه ذره توو این کهکشانیم و برای خدا تغییر زندگی ما در حد چشم بر هم زدنه. باورش کنید فقط

عکس نوشته های جدید خدا با من است

عکس نوشته های جدید خدا با من است

عکس نوشته های جدید خدا با من است

عکس نوشته های جدید خدا با من است

✍ قانون زندگی٬ قانون باورهاست
✍ بزرگان زاده نمی‌شوند٬ ساخته می‌شوند

عکس و تصویر با سپردن همه چیز به دستان گرم خدا خودت را برای فردای بهتر آماده کن ...

با سپردن همه چیز
به دستان گرم خدا
خودت را برای
فردای بهتر آماده کن
آنوقت
زیباتر از همیشه
نفس میکشی
زیباتر از همیشه
میبینی
بهتر از همیشه
زندگی می کنی
شبتون زیبا و قشنگعکس و تصویر مذهبیعکس و تصویر مذهبی

عکس نوشته های جدید خدا با من است,عكس نوشته هاي تيكه دار خدا با من است, عكس نوشته هاي مفهومي خدا با من است, عكس نوشته هاي دلتنگي خدا با من است, عكس نوشته فاز سنگين خدا با من است, عكس نوشته هاي زيبا خدا با من است, عكس نوشته هاي انرژي مثبت خدا با من است, عكس نوشته عاشقانه خدا با من است, عكس نوشته هاي تنهايي خدا با من است, عكس نوشته دخترونه خدا با من است, عكس نوشته غمگين خدا با من است, 
به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید
کانال عکس پروفایل