خانه » عکس نوشته های عاشقانه » عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

در عکس نوشته های زناشوئی جدید 95 مجموعه ای کامل از راهکارهای همسرداری و ایجاد آرامش و داشتن رابطه عاشقانه در یه زندگی مشترک را در قالب عکس نوشته های با ارزش برای شما عزیزان قرار داده ایم و …

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

:warning_sign:️ ممکن است فکر کنید این کارها هنگام رابطه جنسی چندان به چشم نمی آیند در صورتیکه ریز ترین نکات هم ممکن است در کیفیت رابطه جنسی تاثیرگذار باشد پس حتما این نکات را درنظر بگیرید
:white_left_pointing_backhand_index:برخی از زنان فکر می کنند نقش بازی کردن مردان را شیفته آنان می کند، اما بخاطر داشته باشید زیاده روی در این کار شما را فردی وابسته یا احمق جلوه خواهد داد.

:white_heavy_check_mark: 1- حرکات نادرست
متون وسوسه انگیز و لباسهای بدن نما می توانند در کتابها و فیلم ها مردان را شهوانی کنند، اما در زندگی حقیقی چطور؟ دکتر کامی بالک می گوید: «مردان هرگز توسط زنانی که بیشتر زمان خود را در مقابل آینه و صرف پوشیدن لباس های شهوت انگیز می کنند، تحریک نمی گردند؛ حتی سیگنال های ظریفی که انتظار دارید از طرف شوهرتان به چشم علامت دیده شود، می تواند شهوت جنسی او را خاموش کند».

:white_heavy_check_mark:2- آرایش بیش از حد
مردان شیفته زنان موقر و پاکیزه هستند. استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی باعث می شود در نهایت این جمله را از همسرتان بشنوید: «زیر این همه آرایش چرا پنهان شده ای؟» دکتر بالک می گوید ذات مردان چنین است که نوع طبیعی را بیشتر می پسندند. مزه خوب آنها را مجذوب خود خواهد کرد و بر عکس زیاده روی آنها را فراری خواهد داد.

:white_heavy_check_mark:3- زمان بندی برای رابطه جنسی
استفاده از پیام های شهوت ناک می تواند ضربان قلب شوهرتان را چند برابر کند؛ اما تعیین زمان برای معاشقه فشار زیادی بر وی اعمال خواهد نمود. دکتر جین گریر متخصص روابط زناشویی و مجری یکی از برنامه های رادیویی در این خصوص می گوید: «پیام هایی مانند ((منتظرم تا بیای خونه)) یا ((بعد از کلاس یوگا مال تو هستم)) باعث قابل پیش بینی شدن معاشقه می شود؛ این امر می تواند هیجان مرد را نابود کند. اگرچه با زمان بندی، وقت معاشقه بیشتری را خواهید داشت، اما بخاطر بسپارید که زمان دقیق را مرموز نگه دارید. سعی کنید متون و پیام هایتان کمتر دارای جزییات باشد، مثل: ((دنبال فرصتی هستم تا هرچه زودتر با تو باشم)) یا ((چطوره بچه رو بعضی وقتا بزاریم خونه مامانم؟))

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

❇️ ️ ۳. کنار هم قوی‌تر هستید تا جدا جدا.
وقتی کنار او هستید آدم بهتری می‌شوید یا وقتی خودتان تنهایید؟ آیا همسرتان شما را به چالش می‌کشد؟ آیا تشویقتان می‌کند که بهتر شوید و پیشرفت کنید؟ آیا در این راه کمکتان می‌کند؟ اگر اینطور است اصلاً درست نیست رابطه‌تان را با او تمام کنید.
آدم‌های کمی هستند که بگویند کسی را پیدا کرده‌اند که از نظر روحی به آنها می‌خورد و با هم سازگاری دارند. اگر طرفتان به سلامت فکری، احساسی، جسمی و معنوی شما توجه دارد، نباید از رابطه با او بیرون بیایید.

❇️ ️ ۴. همسرتان از آرزوهای شما حمایت می‌کند.
وقتی به طرفتان گفتید که می‌خواهید از کارتان بیرون بیایید و بروید استاد قنادی شوید، به جای اینکه بگوید «واقعاً چه دلیلی داره همچین کاری کنی؟»به شما گفته است، «این عالیه!» اگر کسی اینطور از آرزوها و اهداف شما حمایت می‌کند، نباید رابطه‌تان را با او تمام کنید.

❇️ ️ ۵. چیزی را با هم ساخته‌اید.
اگر شما و طرفتان به سمت یک هدف مشترک برای ساختن یک خانواده، کار یا پروژه تلاش کرده‌اید و با هم روی آن کار کرده‌اید، می‌تواند نشانه این باشد که نباید از آن رابطه بیرون بیایید.
تمام کردن رابطه‌تان در این زمان به این معنی است که مجبور خواهید بود بخاطر آن کار او را دوباره ببینید که این به دردسرتان می‌اندازد.

❇️ ️۶. طرفتان می‌خواهد برای بهتر کردن رابطه‌تان تلاش کند.
اگر کسی را دارید که برای برآوردن نیازهای شما تلاش می‌کند، می‌تواند نشانه این باشد که نباید رابطه‌تان را تمام کنید. داشتن این تمایل و پشتکار برای بهتر کردن رابطه چیزی است که هر کسی ندارد. به آن توجه کنید.
اگر تصمیم دارید رابطه‌تان را بر هم بزنید، حداقلش این است که چیزی یاد گرفته‌اید. رشد فردی بخشی از یک رابطه عاشقانه سالم است.
محققان دریافته‌اند که بعد از برهم خوردن رابطه، زنان بیشتر از مردان قدرت اصلاح ویژگی‌ها، خصوصیات و باورهای خود را داشته‌اند.

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

گفت بعضی وقتها باید به رابطه جنسی قبل ازدواج نه گفت :anger_symbol:

:speaker_with_cancellation_stroke: تمرین مهارتِ نه گفتن به درخواست رابطه جنسی از طرف مقابل ازدواج
بررسی ها نشان داده که بسیاری از افراد، بدین خاطر خویشتنداری خود را از دست می دهند چون نمی توانند در برابر فشار روانیِ تقاضا برای سکس «ارتباط جنسی» از طرف مقابل، مقاومت کنند و با جدّیت و صراحت، نه بگویند.
پس تمرین کنید به شیوه های زیر در چنین موقعیت های نه بگویید و در برابر خواسته های فرد مقابل مقاومت کنید.
قدم اول در تمرین مهارت نه گفتن تشخیص تاکتیک های فرد مقابل برای تحت فشار قرار دادن شما هست.

? تاکتیک 1: لمس کردن یکدیگر، باعث رشد انسان می شود.
:heavy_large_circle:️پاسخ جراتمندانه: تو باید رشد کنی و اطلاعاتت را بیشتر کنی. من آن قدر پخته هستم که بدانم این کار، آرامش من و برنامه هایم (برای آینده) را خراب می کند.

? تاکتیک 2: رفتار تو مثل یک بچه کوچک است…
:heavy_large_circle:️پاسخ جراتمندانه: اتفاقاً رفتار من مثل آدم های با تجربه است. به اطرافت نگاه کن. ببین ارتباط بدون مسئولیت پذیری و بدون برنامه، چه قدر جوان ها را بدبخت کرده است.

? تاکتیک ۳: تو کنجکاو نیستی؟ فکر می کنی به یک بار تجربه کردن، نمی ارزد؟

:heavy_large_circle:️پاسخ جراتمندانه: من درباره خیلی چیزها کنجکاو هستم ؛ امّا معنایش این نیست که بخواهم خودم قربانی بشوم یا موش آزمایشگاهی باشم. بالأخره، امکان صدمه دیدن من هست. پس نمی ارزد!

? تاکتیک ۴: همه این کار را می کنند….
:heavy_large_circle:️پاسخ جراتمندانه: اولاً خیلی ها خویشتندار هستند و ثانیاً بیشتر کسانی که تو می گویی، سرانجام، سرشکسته و متأسف می شوند و ثالثاً من همه نیستم و می دانم که چه کاری برای من صحیح است.

? تاکتیک ۵: برای این که دوستت داشته باشند، باید بیشتر جلو بروی…
:heavy_large_circle:️ پاسخ جراتمندانه: من نمی خواهم برای دوست داشته شدن، اجازه بدهم کسی از من سوء استفاده کند.

? تاکتیک ۶: ولی من دوستت دارم…
:heavy_large_circle:️پاسخ جراتمندانه: پس به تصمیم من احترام بگذار و احساسات مرا پایمال نکن.

? تاکتیک ۷: به من نشان بده که چه قدر دوستم داری…
:heavy_large_circle:️ پاسخ جراتمندانه: من با خویشتنداری و انتظار کشیدن تا روز ازدواج، به تو نشان می دهم که چه قدر دوستت دارم.

? تاکتیک ۸: مشکل تو چیست؟

:heavy_large_circle:️پاسخ جراتمندانه: به هیچ مشکلی ندارم. فقط در برنامه زندگی ام، الآن وقت ازدواج و مادر (یا پدر) شدن نیست و اصلاً آمادگی ندارم که دغدغه حاملگی یا مبتلا شدن به یک بیماری لاعلاج یا شنیدن حرف های انتقادآمیز دیگران را هر روز، با خودم داشته باشم. پس باید خویشتندار باشم و انتظار بکشم.

? تاکتیک ۹: کسی که چیزی نمی فهمد…
:heavy_large_circle:️پاسخ جراتمندانه: خودم که این را می فهمم.

:hundred_points_symbol:حرف شنو کردن شوهر به طور صد در صد :public_address_loudspeaker::zipper-mouth_face:

:black_left-pointing_triangle:️ وقتی با همسرتان صحبت می کنید خیلی مهم است که با چه لحنی سخن بگویید. رعایت این کار بسیار مهم است و اگر رعایت شود باعث تحکیم بنیان خانواده خواهد شد.

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

? در یک رابطه حقیقی، نه فاصله اهمیت دارد، نه سن و سال و نه اینکه هر روز با هم گفتگو کنید.
اما مهمترین موضوع، اعتماد و وفاداری است.

گاهی باید باهاش تو تخت بخوابی اما نه برای رابطه جنسی
باید کنارش بخوابی و دست بکشی تو موهاش و بابت اون لحظه هایی که ناراحتش کردی و حتی اون یادش رفته براش توضیح بدی

:white_left_pointing_backhand_index:گاهی باید تو تخت کنارش بخوابی و یه رشته از موهاشو بگیری و تو چشماش نگاه کنی و ازش بخوای زندگی شو از ابتدا تا اون لحظه که پیش توئه برات تعریف کنه

:white_left_pointing_backhand_index:گاهی باید دست بکشی به بدنش و بهش بگی عزیزم به من بگو کجا کم کاری کردم ، چه اخلاقی دارم که دوست نداری ؟
وسط حرفاش بوسش کنی و به حرفاش گوش کنی

:white_left_pointing_backhand_index:گاهی باید جسم در کنار جسم باشه و چشم ها عشق بازی کنه

:white_left_pointing_backhand_index:گاهی باید لب ها فقط قاصد کلمات باشه و روح ها همدیگرو تو آغوش بکشه
آره تخت خواب جای گفتن حرفایی که فقط باید نور اتاق کم باشه تا پا روی غرورت بزاری و تو چشماش نگاه کنی و بگی ……

آره تخت خواب گاهی بالاتر از این میشه که فقط یه جای خوب واسه رابطه جنسی باشه

:white_heavy_check_mark:4- خاموش کردن چراغ ها
حتما دلیلی وجود دارد که مردان عاشق تماشای مسابقات فوتبال با کیفیت عالی هستند. به گفته دکتر گریر این مخلوقات، موجودات بسیار بصری محسوب می شوند و شیفته آن هستند که تا حد امکان هنگام معاشقه ببینند. اصرار بر داشتن رابطه جنسی در محیطی تیره و تار می تواند این تصور را در مرد زندگی تان ایجاد کند که بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهید نه احساسی که وی در شما ایجاد می کند. همین عدم اطمینان ، آواری می شود بر سر جولان مردانه وی در اتاق خواب. اگر در روشنایی راحت نیستید در اتاقی با نور اندک یا با چند عدد شمع معاشقه را انجام دهید.

:white_heavy_check_mark:5- تظاهر به ارگاسم
این حقیقت وجود دارد که برای زنان رسیدن به اوج لذت جنسی کار آسانی نیست. در واقع میانگین زمان ارگاسم زنان ۲۰ دقیقه است و چه کسی همیشه این همه وقت در اختیار دارد؟ دکتر گریر می گوید: «بیشتر زنان فکر می کنند مجبورند برای اثبات مردانگی همسرشان ارضا شوند، اما مردان تظاهر در این مورد را تشخیص می دهند. اگر مردی احساس کند در صمیمی ترین لحظات به او دروغ می گویید، درباره ارزش وجودی خود دچار تردید می شود؛ پس به وی نشان دهید که چه زمانی شما را تحریک می کند اما اگر ارضا نشدید یک پایان سینمایی را شبیه سازی نکنید».

:white_heavy_check_mark:6- بازی کردن نقش دوشیزه ضعیف و شکننده
برخی از زنان فکر می کنند نقش بازی کردن مردان را شیفته آنان می کند، اما بخاطر داشته باشید زیاده روی در این کار شما را فردی وابسته یا احمق جلوه خواهد داد. هیچ مردی نمی خواهد پرستار یک زن کودک صفت باشد. بنا به گفته دکتر بالک مردان، زنان باهوش تر را جذاب تر می یابند. در صورت نیاز به وی اجازه دهید تا در کارهای پیچیده یا تعمیر سینک ظرفشویی به شما کمک کند، زیرا مردان دوست دارند مشکلات را حل و فصل نمایند؛ اما اگر می توانید خودتان مشکلی را حل کنید، بهتر است دست به کار شوید.

:white_heavy_check_mark:7- کارگردانی صحنه معاشقه
بین جسور بودن و کنترل همه جانبه اتاق خواب تفاوت وجود دارد. دکتر شوارتز می گوید: «نباید کاری کنید که همسرتان احساس بی عرضگی نماید یا دائما بایدها و نبایدها وی را کنترل نمایید؛ کافی است تنها لحظه لذت بخش در معاشقه را به وی نشان دهید. در معاشقه رئیس مآبی نمره آن چنان بالایی ندارد. بجای حکمرانی بر حرکات وی، وقتی دارید از کارهای همسرتان لذت می برید لب به سخن بگشایید و یا یادآوری کنید که دفعات قبلی بخشی از بدنتان لذت وصف ناپذیری را تجربه کرده است. مردان ترجیح می دهند نواحی درست را خود کشف کنند نه اینکه به آنها بگویید کدام ناحیه دقیقا مدنظر شما است»

? ☑️ ️? ☑️ ️? ☑️ ️? ☑️ ️? ☑️ ️?

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

راست میگویند
زن، مردی را میخواهد که شبیه کوه پُشتَش باشد
و هربار میگوید: “دوستت دارم”
انعکاسش را صدبرابر از آغوش
مردانه او بشنود

‍ ? سیاست_های_همسرداری

‍ رفتار شما در مقابل بی محلی همسرتان
اگر بعد از ازدواج رفتار مرد تغییر کرد و خصوصیات قبل را نداشت، راه حل این است که رفتار فعلی‌تان را با رفتار زمان آشنایی و خواستگاری مقایسه کنید
به احتمال زیاد متوجه می‌شوید که رفتار خودتان نیز خیلی تغییر کرده است

:white_left_pointing_backhand_index:در زندگی مشترک هر تغییر رفتاری که از شوهرتان سر میزند، بازخوردی از تغییر رفتار خود شما می‌تواند باشد.اگر رفتار شوهرتان با شما بی‌عاطفه و یا معمولی است، این احتمال را بدهید که خود شما نیز با او این‌گونه رفتار کرده‌اید.

:white_left_pointing_backhand_index:اگر شوهرتان با شما صمیمی و مهربان است به این علت است که شما هم رفتار خوبی با او داشته‌اید. بنابراین باید در هر شرایطی رفتارتان با شوهرتان رفتار خوبی باشد؛ در هنگام تغییر رفتار همسر که به علت تغییر رفتار خودتان بوده است، مهر و محبت خود را به همسرتان افزایش دهید.

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

نگاه مایندفولنسی یا ذهن آگاهی به خشم
قسمت اول

روزی کسی از چوگیام ترانگیا، یکی از معلم های تبتی، می پرسد که بهترین راه مقابله با خشم چیست؟ او پاسخ می دهد:
“سرکوبش نکن، فقط بر اساس آن عمل نکن”
ابراز کردن خشم یکی از بدترین راههای فروخواباندن آن است. انفجار خشم معمولا باعث برانگیختگی بیشتر آن بخش از مغز می شود که احساسات را تحت کنترل دارد و شخص را بیشتر خشمگین می کند.
تحقیقات ثابت کرده است که مردم وقتی از زمان هایی حرف می زنند که خشم خود را بر سر کسی که موجب این احساس در آنها شده خالی کرده اند، نه تنها آرامش نیافته اند بلکه خشمگین تر نیز شده اند. اما هنگامی که نخست آتش خشم را خاموش و سرد کرده اند سپس با برخوردی سازنده و حاکی از اعتماد بنفس، به حل و فصل اختلاف خود با دیگری پرداخته اند بسیار موثرتر عمل کرده اند.

مایندفول بودن نسبت به خشم، حالتی ست که نه به یکباره در واکنش پرخاش گری می افتید و نه آن را در درون خود سرکوب می کنید .
مشاهده ی احساس خشم از طریق حواس بدنی و تنفس، نه تنها به کم شدن انرژی انفجاری آن منتهی می شود، بلکه به شما امکان انتخاب می دهد که چه رفتار سازنده ای در قبال آن انجام دهید .

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

قسمت دوم
#عصبانیت ادامه …
استفاده از نگرش های مایندفولنس برای فرو نشاندن شعله ی عصبانیت :

پرورش نگرش مایندفول می تواند روز به روز دفعات، مدت زمان و میزان عصبانیتی را که تجربه می کنید کاهش دهد.
استفاده از روش RAIN :
• آگاه باشید یک هیجان حضور دارد( متوجه شوید که یک هیجان به وجود آمده است. )
معمولاً این احتمال وجود دارد که خیلی راحت خود هیجان، شما را در بر بگیرد و فوراً شروع به عمل کردن بر اساس آن کنید. ممکن است هیجان ها آن قدر تبدیل به بخشی از وجودتان شوند که متوجه آن نشوید. پس با آگاهی از ” قبول هیجان ” شروع کنید. بپذیرید که آن هیجان وجود دارد( وجود داشتن این هیجان را به عنوان یک واقعیت بپذیرید. )
گاهی اوقات عکس العمل طبیعی نسبت به هیجان های قوی این است که وانمود کنید، آن احساس واقعاً وجود ندارد. اما در این مرحله می خواهیم بپذیریم که در این لحظه ی مشخص، عصبانیت را تجربه می کنیم. حتی می توانیم به خودمان بگوییم: در این لحظه دارم احساس قدرتمند عصبانیت را تجربه می کنم. قرار نیست هیچ حرکتی نکنیم و تسلیم احساسات شویم. اگر نپذیریم در حال حاضر چه رخ می دهد، اصلاً نمی توانیم امیدوار باشیم که هیجان را تنظیم کنیم .
ادامه دارد …

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

قسمت سوم
#عصبانیت ادامه …
استفاده از نگرش های مایندفولنس برای فرو نشاندن شعله ی عصبانیت :

افکار، احساسات و حواس بدنی خود را بررسی کنید.
در این مرحله که مرحله ی سوم است، سعی نمی کنید آن چه در ذهن، قلب و بدنتان در جریان است را تجزیه و تحلیل کنید، بلکه فقط آنها را مشاهده می کنید. چه افکاری در سرتان هستند؟ نسبت به چه احساساتی آگاه هستید؟ کدام قسمت از بدنتان تنش، سوزش، گرما یا راحتی می کند ؟ بدنتان در کل چه احساسی دارد ؟ آیا نوعی احساس سوزش، تیر کشیدن یا یک احساس ناخوشایند دارید ؟ یا این که حالت فیزیکی هیجانتان نسبتاً خوشایند است؟ مرکز اصلی هیجان دقیقن کجای بدنتان است و آگاهی مایندفول چه تأثیری روی جنبه ی فیزیکی تجربه تان دارد؟
:white_heavy_check_mark:فقط حواس بدنی را مشاهده کنید.
:white_heavy_check_mark: تحت تأثیر هیجان های زود گذر قرار نگیرید .

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

قسمت چهارم
#عصبانیت ادامه …
استفاده از نگرش های مایندفولنس برای فرو نشاندن شعله ی عصبانیت :

:white_heavy_check_mark:تحت تأثیر هیجانات زودگذر قرار نگیرید.

معادل انگلیسی کلمه ی هیجان ” emotion ” است. همان طور که می بینید لغت ” motion ” که به معنای “حرکت ” است در این کلمه دیده می شود . هیجان ها همیشه در حال حرکت، تغییر و جریان هستند. هیچ هیجانی تا ابد کاملاً یکسان نمی ماند. مرحله ی آخر این است که سعی کنید خودتان را دور کنید و فاصله ای میان خود و هیجانتان ایجاد کنید. با ایجاد این فاصله احتمال بیشتری دارد که هیجان مطابق طبیعت هیجان ها عمل کند، یعنی به حرکتش ادامه دهد.
یادتان باشد که شما احساس عصبانیت نیستید . عصبانیت می آید و می رود، اما شما نمی آیید و بروید، بلکه همیشه همین جا حاضر هستید. اگر بخواهید هیجان ها را طور دیگری توصیف کنید می توانید تصور کنید که آنها ابرهای آسمان هستند. ابرها می آیند و می روند، برخی از آنها سیاهند و برخی سفید و پنبه ای. اهمیتی ندارد که چه اتفاقی برای ابرها می افتد، آسمان به هیچ وجه تحت تأثیر آنها قرار نمی گیرد. به همین صورت هیجان ها می آیند و می روند اما آگاهیتان مانند آسمان، فارغ از آنهاست .

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

 باورها و رفتارهای غلط ازدواج به سه طریق در ما شکل میگیرد
:white_left_pointing_backhand_index: تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم ها
:white_left_pointing_backhand_index:خواندن رمان های عاشقانه
:white_left_pointing_backhand_index:عدم وجود آموزش درباره عشق

:warning_sign: ما آگاهانه یا ناآگاهانه اساس تصمیمات خود را در ازدواج بر پایه این 5 افسانه میگیریم

? عشق حقیقی بر همه چیز فائق میشود.
? اگر عشق،”عشق حقیقی” باشد،همان لحظه که فرد را دیدید،خواهید فهمید.
? تنها یک عشق واقعی در دنیا وجود دارد.
? “همسر مطلوب” شما را از همه لحاظ ارضا میکند.
? جاذبه ی جنسی،همان عشق است.

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

:down-pointing_red_triangle:در رابطه میان زن و مرد معمولاً یکی نقش ظرف و دیگری نقش مظروف را می یابد. 
در این شکل رابطه اغلب ظرف، ظرفیت های بیشتری داشته و برخی از نیاز هایش در این رابطه دو طرفه بی پاسخ می مانند اما مظروف به طور کامل هر چه که می خواهد را در رابطه می یابد.
شخصیت ظرف پیچیده تر از مظروف بوده و بدلیل نارضایتی پنهان ناشی از بی پاسخ ماندن برخی خواسته ها، سرریز لیبیدو-انرژی روانی- به سمت و سویی دیگر در مورد شخصیت ظرف، ناگزیر است.

از سوی دیگر شخصیت مظروف نیز هر چند به طور کامل از رابطه پاسخ می گیرد اما در لایه های ناخوداگاه روانش، از متزلزل بودن جایگاه خود در رابطه آگاه است.
او می داند که طرف پیچیده تر رابطه بسیاری پرسش ها دارد که جوابش نزد او نیست. 
این ناامنی ناخوداگاه روانی، در بسیاری اوقات شخصیت مظروف را وا می دارد در جستجوی امنیت به سراغ روابط خارج از ازدواج رفته و خود، نقش ظرف را برای مظروف دیگری به عهده بگیرد.

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

اگر زن و مرد، کاملاً متناسب و برابر باشند ظرف یا مظروف یکی بوده و مشکلات فوق رخ نمی دهند اما این امر کم پیش می آید. 
شاید حالت بهینه این باشد که نقش ظرف و مظروف به تناوب میان دو سوی رابطه تغییر کند به عنوان مثال یکی از آن دو در بخش «عاطفی» ظرف بوده و دیگری در بخش «منطقی»؛ یکی در حوزه مسائل مالی ظرف رابطه باشد و دیگری در حوزه خانواده… تغییر نقش مداوم ظرف و مظروف به استحکام رابطه می افزاید و شانس دوام و بقای رابطه را افزایش می دهد در غیر این صورت رابطه ای که در آن نقش ظرف و مظروف کاملاً از هم تفکیک شده باشد، به دلیل فقدان همپوشانی، شانس کمتری برای بقا دارد.? کارل گوستاو یونگ، بخشی از مقاله ازدواج به مثابۀ یک رابطۀ روانی

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

? خانم ها :

:glowing_star:صبح تا شب اگر هزارا بار به شوهرتان بگویید دوست دارم عاشقتم ، تنها همون مرتبه اولش تاثیر گذار است در عوض با پوشیدن لباسهای محرک،آرایش مورد علاقه همسرتان،آماده کردن غذای مورد علاقه همسرتان توجه شوهرتان را چندین برابر به خود جلب میکنید چون مردها دوست داشتن را در عمل میدانند نه در کلام:heavy_black_heart:️

? آقایان:

:glowing_star:اگر روزی چندین مرتبه به همسرتان ابراز علاقه کلامی کنید باز هم کمه شاید از نظر شما همینکه صبح تا غروب سر کار میرید یعنی همسرتان را دوست دارید اما زنان محتاج شنیدن واژه های محبت آمیز هستند از جانب شوهرشان :heavy_black_heart:️

عکس نوشته های زناشوئی جدید 95

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی مطالب و طرح قالب برای سایت عاشقانه لاو 98 و تنها با ذکر منبع مجاز می باشد این سایت محفوظ است.
izmir escort izmir escort izmir escort üvey anne porno antalya escort bursa bayan escort bursa escort bursa escort bayan gaziantep escort bayan istanbul escort bayan izmir escort bayan buca escort istanbul escort escort izmir
کانال آهنگ عاشقانه