antalya escort

عکس های جنجالی همسر محسن مسلمان

عکس های جنجالی همسر محسن مسلمان

عکس های جنجالی همسر محسن مسلمان که با انتقاد شدید کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شده است برای مشاهده این تصاویر به ادامه بروید.

عکس های جنجالی همسر محسن مسلمان

محسن مسلمان و همسرش

با عرض پوزش به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه تصاویر این پست حذف گردید.

محسن مسلمان (متولد ۷ بهمن ۱۳۶۹ – اصفهان) بازیکن فوتبال اهل ایران است

که هم‌ اکنون در تیم فوتبال پرسپولیس تهران در لیگ برتر بازی می‌کند.

.

.

 

محسن مسلمان”ستاره جدید پرسپولیس که با پیوستن به تیم پرسپولیس زندگی‌ اش در تهران را آغاز کرده است تنها در یک مورد باعث نگرانی پرسپولیسی ها شده، آن هم حاشیه‌ هایی است که هر بازیکن حاضر در باشگاه پرسپولیس و استقلال را به سمت خود جذب می‌کند

 

به خصوص که عکس های منتشر شده از محسن مسلمان در سایت‌ های اینترنتی با دختری که گفته می‌شود نامزد اوست، اخیراً موضوع بحث خیلی از پرسپولیسی ها قرار گرفته است جالب اینجاست که مسلمان با دیدن این تصاویر می‌گوید :

 

این عکس‌ ها برای ۵ سال پیش است. آن روزها بچه و بی‌ تجربه بودم اما در حال حاضر به هیچ عنوان اهل حاشیه نیستم محسن مسلمان بازیکن جوان و کم حاشیه‌ای بوده به نظر می‌رسد اتفاقات اخیر یک سناریوی از پیش تعیین‌شده بر علیه او باشد.

 

 

انتشار عکس‌ های شخصی محسن مسلمان که به تازگی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوسته به یکی از جنجالی ترین اخبار دنیای وب تبدیل شد. شنیده می شود این عکس های شخصی را یکی از دوستان مشترک مسلمان و دختری که در عکس تصویرش دیده می شود منتشر کرده است. گویا این دوست مشترک با مسلمان به مشکل برخورده و خیانت در امانت می کند و عکسهای شخصی بازیکن جدید پرسپولیس را منتشر می کند.

 

.

 

عکس های عروسی محسن مسلمان

 

عکس های جنجالی “محسن مسلمان و همسرش” | سایت  عاشقانه لاو98

 

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید
کانال عکس پروفایل