محمد رضا رحیمی به جای زندان در منزل

محمد رضا رحیمی به جای زندان در منزل

در محمد رضا رحیمی به جای زندان در منزل به بررسی علت حضور محمد رضا رحیمی معاون اول دولت دهم در منزل پرداخته و اینکه چرا وی در زندان نیست و آیا این ادعا مطرح شده  توسط مامور سرشماری درست و …

محمد رضا رحیمی به جای زندان در منزل

برخی از رسانه‌ها به نقل از یک خبرگزاری دولتی نوشتند که یک مامور سرشماری مدعی شده که در هنگام سرشماری، محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم در منزل حضور داشته است.

چند روز قبل بود که برخی از رسانه‌ها به نقل از یک خبرگزاری دولتی نوشتند که یک مأمور سرشماری مدعی شده که در هنگام سرشماری، محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم در منزل حضور داشته است.

پشت پرده خبر حضور رحیمی در منزل

قصه از آنجایی شروع شد که برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی به نقل از یک خبرگزاری دولتی خبر فوق را بازنشر دادند؛ با مراجعه به خبر متوجه می شویم که این خبر صرفا از توئیت نامشخصی با عنوان مامور سرشماری، تهیه شده است و هنوز قصد صاحب این اکانت ناشناخته مشخص نیست که آیا نیت سوئی داشته یا به قصد شوخی این کار را کرده است.

این توئیت مدعی شد که محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور سابق که طبق حکم دادگاه باید هم‌اکنون در زندان باشد، در خانه بسر می‌برد و هنگامی که برای سرشماری به درب منزل وی رفته است، خودش در خانه را باز کرده است.

محمد رضا رحیمی به جای زندان در منزل

پس از انتشار این توئیت بود که علیرضا زاهدیان معاون مرکز آمار ضمن تکذیب این خبر گفت: با مامور شایعه پراکن برخورد می‌کنیم.

یک خبرسازی و تبلیغاتی که هدف آن فضاسازی رسانه ای از هیچ بوده است.

 چه کسی درب منزل رحیمی را روی مامور سرشماری باز کرد؟

محمد رضا رحیمی به جای زندان در منزل

چه کسی درب منزل رحیمی را روی مامور سرشماری باز کرد؟

محمد رضا رحیمی به جای زندان در منزل

توضیحات داماد محمدرضا رحیمی درباره آزادی معاون اول احمدی‌نژاد

آزادی محمدرضا رحیمی

داماد محمدرضا رحیمی گفت: رحیمی مدتها پیش صرفا از زندان به مرکز درمانی اعزام و بلافاصله به زندان بازگشت و همچنان در زندان است.

در حالیکه یک مامور سرشماری در توییتر خود مدعی شده بود که محمدرضا رحیمی، معاون اول محمود احمدی‌نژاد که طبق حکم دادگاه باید هم‌اکنون در زندان باشد، در خانه است،وکیل و داماد محمدرضا رحیمی شایعه آزادبودن معاون اول محمود احمدی‌نژاد را رد کرد.

کوروش روشن در اینباره گفت: خانواده رحیمی اساسا امسال مورد سرشماری حضوری قرار نگرفتند و هیچ مامور سرشماری را ملاقات نکردند و ابلاغ عدم حضور الصاقی توسط مامور سرشماری را در دست دارند.

خبر منتشره از قول یک مامور کذب بوده چراکه  آقای رحیمی مدتها پیش صرفا از زندان به مرکز درمانی اعزام و بلافاصله به زندان بازگشتند و همچنان در زندان هستند.

فلذا لازم است مرکز آمار از رسانه ای که اقدام به انتشار این خبر کذب که منبعی مجهول دارد و اعتماد مردم را به چنین نهادی که قاعدتا باید امین و مرجع باشد سلب می کند، جویا شود.

بدیهی است حق شکایت را برای خود محفوظ میدانیم.

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید
کانال عکس پروفایل