پست جنجالی پرستو صالحی حذف شد

پست جنجالی پرستو صالحی حذف شد

پست جنجالی پرستو صالحی حذف شد  مدلینگ معروف ایرانی در یک پست که با انتشار عکس سگ در کنار سجاده

پست جنجالی پرستو صالحی حذف شد

پست اینستاگرامی پرستو صالحی

پرستو صالحی پست جنجالی منتشر شده در صفحه اینستاگرامش را حذف کرد. این پست که اعتراض طرفداران و دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام صالحی را در پی داشت بعد از چند ساعت پاک شد.

 

پست جنجالی پرستو صالحی حذف شد

پست جنجالی پرستو صالحی حذف شد

 

روز گذشته پرستو صالحی با انتشار تصویر سگ خانگی خود در کنار سجاده نمازش خشم کاربران را برانگیخت و با اعتراض شدید آن ها روبرو شد.
وی در پست حذف شده نوشته بود:  خدايا خلقتت رو شكر خدا جانم يك سوال چجوري ميشه كه سگ اين موجود بدون تفكر ميفهمه كه نبايد وارد حريم من و تو بشه و ميشينه فقط نگاه مي كنه اونوقت انسان اين مغز متفكر دم به دقيقه حريم زندگي هم نوعش رو شخم ميزنه ؟!
خدايا اين موجود مي فهمه رو سجاده ي من نمياد.
پست جنجالی پرستو صالحی حذف شد

پست جنجالی پرستو صالحی حذف شد

گفتنی است؛ برخی از کاربران از وی خواستند تا پست هایش را با دقت بیشتری منتشر کند.

کاشت ابرو

خانم پرستو صالحی چندی پیش با انتشاری پستی از کاشت ابروهای خود خبر داده بود

خانم پرستو صالحی از جمله بازیگرانی است که اکثر اوقات زیر انتقاد مردم قرار گرفته البته نه بخاطر بازی اش بلکه بخاطر چهره اش . در هر مصاحبه ای از او پرسیده می شد که آیا عمل زیبایی داشته ؟ به خصوص گونه هایش ؟

تا اینکه خود خانم پرستو صالحی در صفحه ی اجتماعی خو همه چیز را عنوان کرد و گفت : من به هیچ عنوان عمل زیبایی بر روی گونه هایم انجام نداده ام و چون پایین صورتم کمی لاغر شده ، هنگامی که می خندم ، گونه هایم بیشتر دیده می شوند . من تا بحال فقط تزریق ژل برای لبهایم داشته ام و و تا الان که 8 سال از این قضیه می گذرد ، بسیار پشیمان هستم و گاهی ژل داخل لبهایم جابه جا می شود و من را آزار می دهد .
او همچنین در انتهای بیاناتش به همه قول داد که در صورت انجام عمل زیبایی ، حتما خواهد گفت . تا اینکه همین چند وقت پیش ، در صفحه ی اینستاگرامش ، از خود عکسی منتشر کرد که در آن نشان داده که ابرو کاشته و زیر عکسهایش نوشته : سلام دوستان من به شما قول دادم که در صورت داشتن عمل زیبایی حتما به شما خواهم گفت . دیروز طی 13 ساعت عمل ، ابرو کاشتم و آقای دکتر پیروز هاشمی و کادر جراهیشان من را به دوران قبلم باز گرداندند .

علت کاشت ابرو

مثل اینکه ابروهای خانم پرستو صالحی بخاطر گریم کردن کاملا ریخته بود و الان با کاشت ابرو دوباره روحیه ی خود را باز گرداند .

وی در میان صحبت هایش بیان کرد که وقتی آدم می خواهد بروم دکتر ، بهتر است اول خوب تحقیق کند تا خدایی نکرده دچار مشکل نشود زیرا مثل اینکه چند وقت پیش دکتری به نام « م . ج » رفته بود و بخاطر تشخیصات اشتباه او ، پوستش دچار مشکل شد .

پرستو صالحی قبل عمل زیبایی

پست جنجالی پرستو صالحی حذف شد

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید
کانال عکس پروفایل