خانه » عکس بازیگران » کیک تولد منحصر به فرد الهام حمیدی

کیک تولد منحصر به فرد الهام حمیدی

در کیک تولد منحصر به فرد الهام حمیدی تصاویری از جشن تولد الهام حمیدی قرار داده ایم که کیک تولد ایشان خیلی زیبا و به چشم می اومد و …

کیک تولد منحصر به فرد الهام حمیدی

 الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد آذرماه 1356 در تهران است. الهام حمیدی در سالروز تولدش یک کیک تولد متفاوت خاص داشت.

کیک تولد منحصر به فرد الهام حمیدی

کیک تولد منحصر به فرد الهام حمیدی

کیک تولد منحصر به فرد الهام حمیدی

بیوگرافی و رندگینامه الهام حمیدی:

الهام حمیدی چهره محبوبی است؛ آنقدر که طیف گسترده‌ای از مردم او و کارهایش را در این سال‌ها دوست داشته‌اند و هرگز نمی‌شود توانایی‌ها و استعدادش را منکر شد. او سال‌ها دختر معصوم سینما و تلویزیون بوده؛ هرچند در کارهای مختلفی این قالب را شکسته اما هنوز هم همان شمایل را یدک می‌کشد؛ شاید به این خاطر که ذاتا مهربان و آرام است.

او حتی وقتی از حضور شایعات در زندگی‌اش صحبت می‌کند، لبخند بر لب دارد و هنگام حرف‌زدن از صفحات مجازی که به دروغ نامش را با خود یدک می‌کشند، عنوان می‌کند که این چیزها او را به خنده می‌اندازد. او جزو سیمرغ‌داران بازیگری است اما همچنان یک چهره خاکی و در دسترس رسانه‌هاست. با وی درباره حال و هوای این روزهایش، شایعاتی که پیرامونش هست، شبکه‌های مجازی، زندگی شخصی، بیم‌ها و امیدهایش و علایق شخصی‌اش صحبت کردیم… .

حس عذاب‌آور بیکاری

این روزها استراحت می‌کنم؛ البته قطعا این استراحت ناخواسته است وگرنه به استراحت و دوری طولانی‌مدت از کار علاقه‌ای ندارم. این مساله باعث دلگیری من شده است چون به هر حال ما بازیگران یک‌جورهایی با کارمان انس داشته در دوران بیکاری احساس بسیار بدی داریم. درست است که بازیگری کار سختی است اما واقعا بیکار بودن حس عذاب‌آوری است.

نتیجه تصویری برای الهام حمیدی

الهام حمیدی مدل آرایشی شد

عکس های الهام حمیدی

باندبازی‌های علنی

زمان‌هایی مثل حالا که مدت طولانی کار نمی‌کنم و به عبارتی کار خوب آنقدر ساخته نمی‌شود که به من هم پیشنهاداتی شود، نه‌تنها دلگیر می‌شوم که ممکن است حس نگرانی و حتی ترس هم در من ایجاد شود که چه خواهد شد؟ شما می‌بینید که عده‌ای خاص همیشه در حال کار کردن هستند؛ کاملا این حرفه تبدیل به باندبازی شده است. اینکه علت چنین رویکردی در سینما و بازیگری ما چیست را نمی‌توان قضاوت کرد اما کاملا همه این چند دسته بودن مشخص است. اگر در دسته‌ای باشید کار خواهید داشت وگرنه کاری وجود ندارد؛ مگر آنکه براساس سابقه‌ای که دارید، پیشنهادی به شما شود که تا آن روز باید منتظر بمانید. این انتظار هم اصلا حس خوبی به دنبال ندارد.

معادله راحل کنید *

طراحی ها
تمام حقوق مادی معنوی مطالب و طرح قالب برای سایت عاشقانه لاو98 LOVE98.IR و تنها با ذکر منبع مجاز می باشد این سایت محفوظ است